ZYCIE PELNE PASJI 06.05.2023 Lodz

Życie Pełne Pasji

Poznaj życie, w którym wstawanie z łóżka nie sprawia problemu. Naucz się robić to, co kochasz i na tym zarabiać. Wykształć w sobie szczęście i pewność siebie. Żyj życiem pełnym pasji!

Podczas szkolenia Życie Pełne Pasji 2.0™ zdobędziesz narzędzia, dzięki którym odnajdziesz swoją pasję, zaczniesz budować szczęście oraz podniesiesz pewność siebie!

Zobacz szczegóły

JEDYNY TERMIN W 2023 ROKU! 06.05.2023 – Łódź

Szczegóły

8 wątków, które poruszę

1

Budowa własnego szczęścia!

2

Skuteczne metody na to, by nie przejmować się, co ludzie powiedzą.

3

Budżet czasu.

4

Techniki najlepszych sportowców na zwiększenie pewności siebie.

5

Twoje przekonania a rzeczywistość.

6

W jaki sposób odkryć swoją pasję.

7

Docenianie i wdzięczność.

8

Inspiracje do obniżenia stresu.

Co zyskujesz

1

Odnajdziesz swoją pasję!

2

Otworzysz się na nowe sposoby myślenia o budowaniu własnego szczęścia!

3

Przestaniesz przejmować się opinią innych.

4

Nauczysz się zarządzać sobą w czasie.

5

Poczujesz na własnej skórze na czym polega wymiana
nawyków mentalnych!

6

Zrozumiesz jak istotną rolę pełni w życiu wdzięczność.

7

Podniesiesz swoją pewność siebie.

8

… i wiele więcej!

Przekazywana przez Jakuba wiedza oparta jest na badaniach naukowych, a Jego doświadczenie w biznesie, sporcie i treningu mentalnym potwierdzają, że narzędzia, które otrzymasz podczas tego szkolenia – naprawdę działają! Daj sobie prawo do tego by odmienić swoje życie już teraz – zapisz się i zacznij żyć ŻYCIEM PEŁNYM PASJI!

PROWADZĄCY

Jakub B. Bączek

Statystycznie, licząc dla obu płci, żyjemy w Polsce około 77 lat. Oznacza to, że jeśli przeżyliśmy 38 lat to… jesteśmy już na półmetku naszej przygody zwanej „życiem” (przynajmniej tak mówią liczby). I choć to oczywista konstatacja, nie każdy z nas na co dzień dba o to, by to jedyne życie jakie mamy przeżyć z pasją i w dobrym humorze (a przynajmniej częściej w dobrym niż w złym). Dziś łatwo mi o tym mówić, bo – nie kusząc losu – jestem szczęśliwym facetem. Mogę przez około 6 miesięcy w roku podróżować, bo moje firmy są zautomatyzowane i delegowane na wspaniałe zespoły zaufanych pracowników.

Jestem od prawie 12 lat w związku, który daje mi wiele energii i motywacji do rozwijania się. Napisałem kilkanaście książek, w tym kilka bestsellerów. Miałem zaszczyt uczestniczyć w zdobyciu złotego medalu Mistrzostw Świata przez naszych wspaniałych siatkarzy i generalnie… mam sporo powodów do radości. Nie było tak jednak zawsze. Choć to dość wyświechtany już schemat książek biograficznych i artykułów z gazet, ja też zaczynałem od zera i, jak mi się wówczas wydawało, z marnymi szansami na niezwykłe życie. Nie jestem zwolennikiem sieciowego ekshibicjonizmu więc pominę szczegóły. Wystarczy, że wspomnę, iż wielu ludzi z podobnym do mojego „startem”, dziś raczej nie jest w komfortowej sytuacji życiowej. Uważam, że pomogło mi stosowanie się w życiu do kilku zasad, które wyprowadziły mnie na prostą. No i pewnie także – bardzo dużo szczęścia…

DSC 9588 scaled

Gość Specjalny Online

Jolanta Kwaśniewska

Pierwsza Dama Rzeczypospolitej Polskiej w latach (1995-2005). Założycielka i Prezeska Fundacji „Porozumienie Bez Barier”. Prawniczka. Członkini organizacji międzynarodowych oraz honorowa patronka inicjatyw o zasięgu europejskim i światowym.

Na Evencie Życie Pełne Pasji odbędzie się prapremiera wspólnego projektu charytatywnego Jakuba B. Bączka i Pani Prezydentowej Jolanty Kwaśniewskiej.

KWASNIEWSKa

OSTATNIE BILETY

Bilet General

• 8h eventu z Jakubem B. Bączkiem na żywo
• Materiały szkoleniowe w formie pdf do wydruku
• Certyfikat w pdf dla chętnych po ukończeniu eventu

Ilość:

Cena:

999 zł999 zł

Kup 1 bilet

Bilet VIP

Wszystko to, co w bilecie GENERAL oraz dodatkowo:
• Gwarantowane miejsce w pierwszych rzędach
• Serwis kawowy
• Networking z innymi Gośćmi VIP

Ilość:

Cena:

 zł1999 zł

Bilety niedostępne

Referencje

Jakub to wnikliwy i skuteczny trener mentalny. Byłem zbudowany jego znajomością specyfiki pracy w piłce nożnej i jeśli to tylko będzie możliwe, chciałbym z Nim współpracować przy kolejnych projektach. Poziom światowy. Polecam

maciej skorza

Maciej Skorża

Czołowy trener piłki nożnej w Polsce

Jakub o tym nie wiedział, ale był w mojej łódce podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio i Pucharów Świata. To jego medytacja pomagała mi odpowiednio nastawić się na start. A drużyna JBB jest jak osada wioślarska na medal olimpijski – idealnie zgrana!

agnieszka kobus zawojska

Agnieszka Kobus-Zawojska

Medalistka olimpijska

Jedna sesja z Kubą przed walką w Fame MMA dała mi niesamowicie dużo. Właściwie to nawet nie sądziłem, że w ciągu raptem 60 minut tak mocno można zmienić myślenie. Polecam, bo Kuba to fachowiec na światowym poziomie.

mateusz janusz

Mateusz Janusz

Fit Lovers

„Łączy głęboką wiedzę psychologiczną z ogromnym doświadczeniem praktycznym. Wszystko to jest udokumentowane nie tylko certyfikatami, ale także złotym medalem Mistrzostw Świata. Kuba jest też wspaniałym mówcą potrafiącym porwać tłumy, a kiedy trzeba, wzruszyć do łez”

Projekt bez tytulu 18

prof. Rafał Ohme

Jeden z pionierów Neuronauki

„Jakub B. Bączek jest mentorem jakich mało! Przekonał i przekonuje mnie każdego dnia, szeroką wiedzą w połączeniu z życzliwością, ciepłem, miłością do ludzi, a do tego niesamowitą przedsiębiorczością i… ponad 20. urlopami rocznie, które czasem przeglądam na jego Instagramie. Polska potrzebuje mądrych autorytetów. Jakub takim właśnie jest.”

Projekt bez tytulu 24

Agnieszka Kaczorowska – Pela

Aktorka, tancerka, i założycielka Stowarzyszenia „Hejt Hunters”

„Do każdego celu można dojść różnymi ścieżkami. Na każdej ścieżce spotkają nas dobre i złe doświadczenia. To od nas samych zależy czy z nich wyciągniemy na tyle dużo pozytywnej energii, żeby ten cel znacznie przybliżyć, a później go osiągnąć.”

mariusz wlazly

Mariusz Wlazły

Mistrz Świata w Siatkówce

„Jakub to entuzjastyczny i bardzo merytoryczny mówca, na którego publiczność reaguje owacjami na stojąco. Inspiracja na światowym poziomie – polecam serdecznie!”

HUrbanski

Hubert Urbański

Aktor, dziennikarz, prezenter telewizyjny

„Jakub to perfekcyjne połączenie biznesowego umysłu z filantropijnym sercem. Doceniam jego zaangażowanie i profesjonalizm we wszystkim co robi, szczególnie w zakresie promocji Śmiechojogi.”

MKataria

dr Madan Kataria

Lekarz z Indii

1

Event odbywa się 6 maja 2023 roku. Dołącz do nas!

2

Event odbywa się w Hotelu DOUBLE TREE BY HILTON w Łodzi przy ul. Łąkowej 29. Dołącz do nas!

3

Event odbywa się w godzinach 10:00 – 18:00.

4

Ubierz się tak jak lubisz!

5

Nie, zabrania się trwałego nagrywania wydarzenia lub jego fragmentów, a także ich rozpowszechniania.

6

Cena zależna jest od dnia zakupu i rodzaju biletu. Sprawdź aktualną ofertę na stronie głównej lub jeśli chcesz więcej niż 10 biletów – napisz do Dagny na dagna@jakubbbaczek.pl i zapytaj o rabat.

7

Skontaktuj się z nami na maila: dagna@jakubbbaczek.pl

8

Skontaktuj się z nami na maila: dagna@jakubbbaczek.pl

9

Oferty promocyjne mogą ulec zmianie, ale sprzedaż biletów jest ostateczna.

10

Tak, chęć otrzymania faktury należy zgłosić w chwili zakupu sprzedającemu lub w dniu dokonania przelewu mailowo na dagna@jakubbbaczek.pl. Ze względu na nowe przepisy dot. wystawiania faktur nie ma możliwości uzyskania faktury po tym terminie.

Consent(wymagane)

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Jeśli będziesz nadal korzystać z tej witryny, założymy, że to akceptujesz.